Kilka słów od zadowolonych klientów

p1

Jak mogę opisać moje zadowolenie z sesji zdjęciowej? Na pewno nie jednym zdaniem. Przede wszystkim dziękuje za wspaniała pamiątkę do końca życia.

Mimo młodego wieku Pani fotograf od pierwszych minut sesji widać, że ma się do czynienia z osobą, która wie co robi. Pełen profesjonalizm.Pani fotograf podchodzi do każdej sesji bardzo indywidualnie.

Przede wszystkim potrafi sprawić, że przez chwile czułam się jak prawdziwa modelka. To jednak ciężki kawałek chleba, ale dzięki wsparciu i złotym radą sesja wyszła fantastycznie. Bardzo podobało mi się to, że nie zostały narzucone mi pozy do zdjęć, a w odpowiedni sposób zasugerowane. Dzięki czemu zdjęcia wyszły naturalnie i mają to coś czego właśnie oczekiwałam.

Podsumowując wraz z narzeczony jestem bardzo zadowolona i już planujemy następną sesje.

-Paulina

6

Pełen profesjonalizm, pięknie wykonane zdjęcia. Pani fotograf otwarta na propozycje, na sesji stworzyła bardzo swobodną atmosferę.

Zaangażowana w swoją pracę, widać, że kocha to co robi.

Bardzo polecam! Zapewne jeszcze nie raz skorzystamy z Jej usług.

-Laura z rodziną

2-6

Miałam ogromną przyjemność już kilkakrotnie współpracować z Angelika Bykowska Fotografia i jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania, profesjonalizmu, świetlnej atmosfery podczas zdjęć i oczywiście efektów końcowych.

Zdecydowanie polecam współpracę a i sama jeszcze nie raz skorzystam.

-Ewelina, Evelyn’s Dresses – Stylist

2-2

Jestem bardzo zadowolony ze zdjęć które wykonała Angelika. Mogę pochwalić ją również za luźną atmosferę podczas sesji, która pozwoliła niedoświadczonemu modelowi czerpać radość z wykonywanych zdjęć. 🙂 

Fotografie które wykonała podczas sesji biznesowej wyszły świetnie, polecam tego allegrowicza! 🙂

-Piotr

13054864_996491633739959_1649764404_o

Świetna, bardzo pomysłowa fotografka! Angelika ma bardzo kreatywne podejście, jest przesympatyczna, a jej zdjęcia są świetnej jakości!

Współpracowałyśmy razem przy wielu projektach i efekty zawsze były niesamowite!

Gorąco polecam 

-Agnieszka

w20

Polecam sesje z Angeliką! Bardzo dzielna Pani fotograf, niczego się nie boi! Kotów, psów, dzieci, ani nawet kurzu na mojej podłodze 🙂

Cierpliwa i nastawiona na piękne efekty, super odnajduje się na niepewnym gruncie mieszkaniowym w sesjach life style, gdzie warunki i światło dyktuje życie i pogoda, mimo to efekty są cudne i przy okazji niepowtarzalne.

Na sesję w domu przyniosła taki ekwipunek, że powstało mini studio do fotek dzidziusia, atmosfera luźna i miła, trudno było spostrzec, że minęło kilka godzin.Serdecznie polecam, rezerwujcie terminy zanim zwieje na jakiś plener albo wykorzysta inna okazję, żeby robić super zdjęcia 🙂

–Krysia, Jędrek i Wojtuś.

joanna patryk

Pełen profesjonalizm. Efekty z sesji ślubnej przerosły nasze oczekiwania. Polecam, szczególnie dla osób wymagających, które cenią sobie oryginalność.

Cały dzień spędzony z Angeliką zaowocował naprawdę cudownymi ujęciami. Zabrakło nam miejsca na ścianie, żeby powiesić wszystkie.

–Joanna i Patryk

13

Polecam z całego serca! Sesja w plenerze bomba. Atmosfera jaką wprowadza Angelika podczas zdjęć, zabiera wszystkie niepotrzebne stresy. Luźno, miło i przyjemnie. Mnóstwo dobrych ujęć.

Powstaje problem z wyborem finalnych zdjęć ze względu na genialną galerie do wyboru 🙈.

–Anna i Paweł

2in

Bardzo profesjonalna atmosfera, przepiękne zdjęcia jeszcze przed obróbką. Pani fotograf słucha i konfrontuje swoje myśli, absolutnie nie narzucając-sugerując, co byłoby lepsze.

Pani fotograf bardzo uprzejma, kulturalna. Z całego serca polecam.

–Weronika