Sesje portretowe

Temat rzeka, wszystko i nic, jednak tylko na pierwszy rzut oka. Sesje portretowe to nie tylko ujęcie na twarz od ramion w górę. To szeroko pojęte zdjęcia indywidualne, ukazujące ciebie w całej okazałości. Być może właśnie to jest kategoria, której szukasz.

Potrzebujesz interesujące zdjęcie do CV, na portale społecznościowe, chcesz zrobić komuś oryginalny prezent, bądź po prostu od dawna marzyłeś żeby ktoś uchwycił cię w sposób, w jaki zdjęcie zrobione telefonem przez znajomych nigdy nie da rady. Zadbam o to by efekt końcowy wywołał w tobie dumę i radość. Pamiętaj każdy jest piękny, tylko czasem trzeba odrobinę magii, żeby to piękno wydobyć. Realizuję sesje portretowe w Szczecinie od wielu lat, mam doświadczenie, które sprawi, że efekt końcowy spełni Twoje oczekiwania.

separator czarny

ZARYZYKUJ, NIE POŻAŁUJESZ!

Przestań się zastanawiać nad tym czy dobrze wyjdziesz, czy może jednak nie warto sobie zawracać tym głowy. Zawsze warto. Zaufaj moim umiejętnościom i powierz mi siebie w całości a razem stworzymy coś wspaniałego. Możemy spotkać się w plenerze, w studiu bądź u ciebie w domu. Choć głównie realizuję sesje portretowe w Szczecinie, możemy spotkać się także w innym zakątku kraju.

Może nie masz jeszcze pomysłu co chciałbyś osiągnąć. Mogę ci w tym pomóc, doradzić i wybierzemy najlepszą opcję. Zadbamy o to, żeby wszelkie ograniczenia i wszystkie „ale” zniknęły z twoich myśli i otworzysz się na mnie i obiektyw. Stworzymy sytuację w, w której będziesz w stanie przekazać siebie w najdrobniejszym szczególe. Człowiek to nie tylko to co widzimy na pierwszy rzut oka. To emocje, przeżycia i niedopowiedziane historie. Staram się uchylać rąbek tej tajemnicy w każdym ujęciu, w sposób w jaki do tej pory nie przyszedłby ci nawet na myśl.

separator czarny

JAK WYGLĄDA REALIZACJA SESJI PORTRETOWYCH?!

W dawnych czasach, kiedy fotografia była jeszcze w powijakach wielu wierzyło, że aparat zatrzymuje w zdjęciu duszę. Jakkolwiek zabawnie mogło by to zabrzmieć jest w tym cząstka prawdy. Ludzie bardzo wiele informacji przekazują niewerbalnie, poprzez gesty, mimikę twarzy i ułożenie ciała. Każdy drobny szczegół ukazuje jak wiele może ukrywać się za jednym krótkim zdaniem. Jestem silny, tęsknię za tobą, będę walczyć o swoje i warto mi zaufać. Emocje i przeżycia rysują się w naszych twarzach i nie ma piękniejszego sposobu na przekazanie ich innym niż uwiecznienie ich na fotografii. Taki jest cel mojej pracy. Pragnę ukazać to co drzemie w tobie, choćby schowane było głęboko i za nic nie powiesz tego na głos.

Poczuj się przez chwilę jak profesjonalna fotomodelka. Spełnij dziecięce marzenie o byciu księżniczką. Zaintryguj przyszłego pracodawcę, tak by wyróżnić się na tle szarych i monotonnych konkurentów. Podbij serca fanów odwiedzających twoje portale społecznościowe. Pokaż że to właśnie ty masz to coś. W gąszczu monotonii i powielanych schematów wyróżnij się oryginalnością. Spraw, że nawet najbliżsi spojrzą na ciebie w zupełnie nowym świetle.

Nawet najbardziej skromna, szara myszka potrafi wydobyć z siebie lwa przed obiektywem i zaskoczyć wszystkich. Jeśli tylko zaufasz mojemu doświadczeniu i duszy artysty, być może zaskoczysz nawet siebie. Zróbmy zatem wspólnie wspaniałą sesję portretową.

separator czarny

POROZMAWIAJMY.

Dalej nie wiesz czy to dobry pomysł? Wstydzisz się, że jakieś drobne niedoskonałości zepsują cały efekt? Zapomnij o tym wszystkim. Działając jako fotograf w Szczecinie, dysponuję studiem fotograficznym, możemy także umówić się w dowolnym, innym miejscu. Spotkajmy się i w przyjaznej atmosferze stwórzmy trochę sztuki. Zanim się obejrzysz zaczniesz pozować jak profesjonalista i będzie ci mało. Zaufaj mi, a będziesz się zastanawiać jedynie dlaczego tak długo zajęła ci decyzja o kontakcie ze mną.

Jeśli masz już konkretne oczekiwania dopasujemy efekt finalny do nich. Jeśli nie masz pojęcia z czym to się je i czego chcesz to również nie problem. Moją pracą jest nie tylko pstryknięcie migawką a również stworzenie z tobą dopasowanej, indywidualnej sytuacji, w której ukażemy zarówno twoje ciało jak i wnętrze. Odkryjmy cię na nowo przez pryzmat obiektywu.