Sesja narzeczeńska i dla par

Razem z drugą połówką chcielibyście uwiecznić waszą miłość na zdjęciach, które wywindują wasze noty na portalach społecznościowych? A może ta druga osoba jeszcze nie wie, że szykuje się niespodzianka z okazji urodzin, walentynek czy tak po prostu, bo wiesz, że od dawna marzyła o profesjonalnej sesji zdjęciowej, tylko zawsze było jakieś „ale”. 

Wiele może być powodów, które skłoniły Was do odwiedzenia mojej strony i zajrzenia do kategorii „Sesje narzeczeńskie oraz sesje dla par”, ale otwiera to między nami jeszcze więcej możliwości.

separator czarny

Jak wygląda realizacja sesji narzeczeńskich i sesji dla par?

Wyobraźcie sobie piękne pola, skąpane we wschodzącym słońcu przebijającym się pośród porannej mgły. Pośrodku stoicie wy wtuleni w siebie i spoglądający sobie w oczy pełne pasji i uczucia. Może bardziej przemawia do Was zacisze własnego domu, kiedy przy stłumionym świetle dotykacie się delikatnie, a jednak aż iskrzy między wami. Scenariuszy jest wiele, tak jak wiele jest par i pomimo lat doświadczenia dalej uwielbiam odkrywać relacje między dwoma kochającymi się osobami. Czy jesteście razem miesiąc, czy 16 lat dalej potraficie mnie zaskakiwać. Kiedy już pierwsze stresy i skrępowanie mijają i zaczynacie ukazywać swoje oblicza. Te prawdziwe, bo nikt nie zna was lepiej, niż ktoś z kim spędzacie większość swojego czasu.

Nie wszyscy spieszą się z ceremoniami...

Zdarzają się pary, którym nie spieszno z legalizowaniem związku, a mimo to tworzą zgrany duet. Przychodzą do mnie narzeczeni chcący zalać cały świat swoimi wspólnymi zdjęciami, przekazując informację o podjęciu kolejnego kroku ku małżeństwu. Sesja narzeczeńska będzie idealnym sposobem, aby to zrobić. Każda okazja jest dobra, żebyśmy spotkali się razem i stworzyli coś magicznego, bajkowego czy nawet z lekką nutką erotyzmu. Wszystko zależy od Was, waszych osobowości, zainteresowań i oczekiwań.

Jeśli jeszcze sami nie macie pojęcia, co byłoby najlepsze w waszym przypadku. Skontaktujcie się ze mną, porozmawiamy i zaproponuje wam możliwe scenariusze w oparciu o informacje, które uda mi się od Was uzyskać. Dlatego właśnie zawsze dbam o swobodną, przyjacielską atmosferę. W ten sposób żadne z was nie będzie wstydzić się sugestii, w obawie przed wyśmianiem. Żebyśmy mogli w pełni ukazać chemię, która Was łączy muszę odrobinę zamieszać w waszym związku i na moment stać się częścią waszego życia. W pewnym momencie przestaniecie zawracać sobie głowę obiektywem i wtedy będę mogła uwiecznić Was w pełnej okazałości.

separator czarny

Profesjonalna sesja narzeczeńska (sesja dla par) i jej efekty.

Dobrze wykonana fotografia potrafi wiele rzeczy ukazać, jednocześnie zostawiając pole dla własnej interpretacji. Magiczne podczas robienia zdjęć zakochanym z dłuższym stażem jest to, że tak naprawdę nigdy nie wiem, czy ten pełen pasji wzrok nie kryje za sobą rozmyślania, czy kolor nowych firanek spodoba się partnerowi albo, czy pamiętał o wyjęciu mięsa z zamrażalnika. Odrobina szaleństwa w rutynie codzienności potrafi spajać i przerywać rutynę, gdzieś pomiędzy pracą a wspólnym oglądaniem seriali.

Często zdarzają mi się pary, które po opadnięciu pierwszych emocji i wstydliwości zaczynają rozważać nieco bardziej odważne pozy. Takie zdjęcia może nie trafiają do rodzinnego albumu czy na półkę pod telewizorem, ale schowane gdzieś w szafie, jako słodka tajemnica między partnerami oczekują na czas, w którym chcą przypomnieć sobie jak ten magiczny dzień spędzony w studiu. Kiedy nie liczyły się żadne problemy dnia codziennego a jedynie osoba naprzeciwko.

separator czarny

Pora na ustalenie szczegółów sesji.

Jeśli udało mi się choć odrobinę rozwiać Wasze wątpliwości, czekam na kontakt. Dogadamy dokładniej szczegóły i weźmiemy się do pracy. Pracuję jako profesjonalny fotograf w Szczecinie od wielu lat, zatem jestem pewna, że pomogę Wam osiągnąć zamierzony cel. Pamiętajcie, żeby nie spinać się zbytnio i nie stresować. Potraktujcie to jako nowy sposób na spędzenie wspólnie kilku godzin, przeżycie nowej przygody i poznanie się w nowym środowisku. Być może wciągniecie się w pozowanie, odnajdziecie w tym wspólną pasję i będziecie wracać po więcej.

Choć obszar mojego działania to głównie Szczecin oraz okoliczne miejscowości, realizuję sesje narzeczeńskie w innych regionach kraju. Zapraszam do kontaktu.