Sesja ciążowa

Sesja ciążowa to wyjątkowe doświadczenie. Różnie układa się życie, różne są cele życiowe i radości, których poszukujemy w swojej egzystencji. Dla wielu par taką drobnostką, która wprowadza w ich codzienne życie odrobinę szaleństwa będzie ich dziecko. Mogą być również dzieci w liczbie mnogiej, wszystko zależy od waszej wyobraźni. Wtedy wasze zainteresowanie będzie kierować się na sesję ciążową lub sesję rodzinną.

separator czarny

Sesja ciążowa - uchwyć magię chwili

Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z familią, z chęcią postaram się spełnić twoje oczekiwania. Sesja  ciążowa i sesja rodzinna w wspaniały sposób uchwycą na lata te ważne chwile, kiedy całkiem nowe życie powstaje na twoich oczach, a ty pragniesz pochwalić się nim całemu światu, z dumą i radością w sercu. Niektórzy twierdzą, że są to jedne z najważniejszych dni w ich życiu, po których priorytety potrafią obrócić się o 180 stopni i już nic nie jest takie samo.

Pozwól mi pomóc sobie w uchwyceniu tych magicznych chwil. Na pewno razem uda nam się stworzyć wspaniałe ujęcia. Sesja ciążowa będzie wspaniałą przygodą. Sprawi, że nawet za kilkanaście lat przypomnisz sobie, jak wspaniałym przeżyciem jest zakładanie rodziny i tworzenie wspólnego domu. Dzieci dorosną, z czasem każde stanie się samodzielne i wyniesie się z rodzinnego gniazdka.

Jednak ty będziesz mieć dowód na to, że kiedyś wszystko było prostsze, a ciepło bijące od partnera i uśmiech twojego dziecka potrafiły rozjaśnić niebo nawet w najbardziej pochmurne dni.

separator czarny

Jak realizuję sesje ciążowe, rodzinne i dziecięce ?

Możemy się spotkać w studio w Szczecinie lub plenerze, ale także w twoim domu. To Ty zdecydujesz, gdzie wolisz zrealizować sesję rodzinną, ciążową czy też dziecięcą. Wybierz miejsce, gdzie najłatwiej będzie poczuć wam się swobodnie i bez jakiegokolwiek stresu. W takim przyjaznym środowisku będziemy mogli skupić się na Was i więzi, która was łączy. Często najlepsze ujęcia powstają nieplanowane i spontanicznie, ponieważ są najprawdziwsze.

Kiedy dziecko zaczyna grymasić, a ty starasz się je uspokoić ulubioną zabawką, bądź robiąc głupie miny. Tak jak robisz to każdego dnia, wiedząc, że właśnie to dociera do niego i pozwala ci skupić jego uwagę na sobie, nie na złym świecie zewnętrznym. Wtedy właśnie pokazujesz siebie w naturalnym świetle. W moim przekonaniu takie zdjęcia są o wiele bardziej wartościowe, niż sztucznie poustawiane osoby patrzące się w obiektyw jak na apelu.

Każde zdjęcie, przechowuje cząstkę wspomnień.

Właśnie takie ujęcia sprawiają, że każdy oglądający końcowy efekt będzie mógł odczuć na własnej skórze piękno, które ukrywa się w relacji między członkami najbliższej rodziny. Więź, której nie da się udawać ani tym bardziej ukrywać. Być może ktoś zacznie z rozbawieniem doszukiwać się drobnych szczegółów. Stwierdzi, że córka ma twoje oczy, a syn na pewno odziedziczy po tobie specyficzny kształt podbródka. Tak jak robiono to przy zdjęciach waszych, twoich rodziców i dziadków przy okazji zebrań rodzinnych podczas świąt.

separator czarny

Już niedaleko...

Nie masz jeszcze pomysłu i wizji jak miałby wyglądać efekt końcowy? Nie szkodzi. Skontaktuj się ze mną, a na pewno znajdziemy coś, co sprosta twoim oczekiwaniom. Często ludzie przychodzą do mnie z pomysłem, ale razem z moją pomocą znajdujemy jeszcze lepsze rozwiązanie i wychodzą jeszcze bardziej zadowoleni. Po to tutaj jestem. Nie będę ograniczać się do użycia aparatu i obrobienia zdjęć.

Do każdej sesji podchodzę indywidualnie i postaram się w ciągu tych kilku godzin poznać was i ukazać w pełni. Zarówno jako poszczególne osoby jak i jako całość. Rodzinę, która przyszła do mnie, żeby stworzyć ze mną pamiątkę na lata. Wspomnienia z czasu spędzonego ze mną podczas sesji ciążowej lub rodzinnej zapadną wam w pamięć, jako jedno z kolejnych wydarzeń spajających waszą rodzinę.

separator czarny

Zarówno sesje ciążowe , rodzinne  jak i sesje noworodkowe (lifestylowe) realizuję w Szczecinie i okolicach. Jednak nie działam wyłącznie jako fotograf w Szczecinie. Bardzo chętnie zrealizuję sesje w innym mieście czy też dalszym rejonie Polski. Wszystko możemy ustalić i na każdy problem znajdziemy rozwiązanie.

Poniżej znajdziesz przycisk do zdjęć z sesji ciążowej.  Zobacz, jak różnorodne oraz piękne efekty możemy uzyskać podczas jednej sesji.

A jeśli chcesz być na bieżąco i wiedzieć co się u mnie dzieje to zapraszam na Instagram. kliknij poniżej ikonkę aby zobaczyć najnowsze posty !