Sesja ślubna

Zapewne nie jeden raz o wasze uszy obiło się stwierdzenie, że ślub to dla wielu najważniejszy dzień w życiu, zaraz obok poznania pierwszej miłości czy narodziny długo wyczekiwanego potomka. To jeden z tych momentów w życiu, który chcemy zachować w pamięci do końca życia i pragniemy zapamiętać go w najdrobniejszych szczegółach.

separator czarny

Nie jestem tylko biernym obserwatorem.

Dzięki dobrodziejstwom cywilizacji pomagają nam w tym zdjęcia, które nawet po wielu latach przypominają nam fragmenty z magicznego wieczoru, kiedy powiedzieliśmy tej drugiej osobie ceremonialne tak. Pozwól, żebym mogła być częścią tej opowieści. Uchwyćmy razem te wszystkie spojrzenia, uśmiechy i pocałunki, które ukazują całemu światu, jaka magiczna więź was połączyła.

Zapewne nie jeden raz o wasze uszy obiło się stwierdzenie, że ślub to dla wielu najważniejszy dzień w życiu, zaraz obok poznania pierwszej miłości czy narodziny długo wyczekiwanego potomka. To jeden z tych momentów w życiu, który chcemy zachować w pamięci do końca życia i pragniemy zapamiętać go w najdrobniejszych szczegółach.

Jak realizuję sesje ślubne?

Zawsze kiedy poznaję nowe osoby, nie chcę, żeby pozostali jedynie klientami. Swobodny kontakt i luźna atmosfera wpływają w dużym stopniu na możliwość uchwycenia emocji iskrzących między wami. Kiedy wy nie czujecie skrępowania i otwieracie się przede mną, jestem w stanie uchwycić wszystkie drobne detale, które tworzą magiczne ujęcia.

Często jedno spojrzenie potrafi przekazać więcej niż miliony wypowiedzianych słów. Subtelny dotyk wywoła w ukochanej osobie większe dreszcze niż najdroższy nawet prezent. Bliskość między partnerami może być ukazana na wiele sposobów. Odnajdywanie ich i ukazywanie na zdjęciu jest nie tylko moją pracą jako fotografa ślubnego, ale i pasją. Dbałość o te detale sprawia, że zrealizowane sesje ślubne staną się pamiątką na długie lata.

separator czarny

To Wasz dzień i to Wy jesteście najważniejsi!

Podczas swojej pracy usłyszałam kiedyś zdanie, które zapadło mi w pamięć i staram się przekazywać dalej. Dzień ślubu to dzień, w którym najważniejsza jest para młoda, czyli wy. Kiedy decydujecie się na ten wielki krok w swoim życiu, to wy jesteście na pierwszym miejscu.

 

To wy macie ten dzień wspaniale spędzić i mimo upływającego czasu wspominać z równie wielkim podekscytowaniem. Wszyscy inni w koło są jedynie świadkami waszego szczęścia, dzielącymi z wami wspólne chwile. Kiedy po kilku latach wyciągniecie album ze zdjęciami, powinniście z dumą pokazywać, jak przebiegał ten dzień. Właśnie dlatego dużą wagę przykładam do każdego oddanego wam ujęcia. W mojej ocenie takie właśnie podejście powinien mieć dobry fotograf ślubny.

Fotograf ślubny, któremu można zaufać.

Nie wierzę w półśrodki i sztampowe podchodzenie do fotografii. Każda poznana przeze mnie para jest inna, każde małżeństwo jest indywidualną historią. Stąd za każdym razem staram się podchodzić do sesji ślubnych czy reportażu otwarta na niespodzianki. Wiele ciekawych rzeczy dzieje się poza centrum uwagi zgromadzonych, często niezauważone na pierwszy rzut oka a zawierające tak wiele. Moim zadaniem jest wychwycenie ich i uwiecznienie.

 

Żebyście przeglądając zdjęcia w chłodne zimowe wieczory, mogli pośmiać się, westchnąć i przypomnieć jak ukochana osoba oddziaływała na was podczas pierwszego spotkania, przed ołtarzem jak i teraz. Pomimo mijających lat, napotkanych przeciwności, wzlotów i upadków. W każdym takim momencie przypomnicie sobie, dlaczego właśnie jej przyrzekliście miłość i wzajemne wsparcie aż po grób.

separator czarny

Ślub zdarza się tylko raz w życiu, nie ryzykuj!

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się, czy warto związać ze mną misję uwiecznienia tego wspaniałego dnia. Dalej nie jesteście pewni czy to właśnie ze mną chcecie spędzić te magiczne chwile od momentu przygotowań, przez wymianę obrączkami, krojenie tortu aż do późnych godzin nocnych, kiedy już nic innego niż zabawa się nie liczy. Jak najbardziej rozumiem wasze rozterki. W końcu do wyboru jest tyle innych osób, każdy fotograf ślubny obiecuje przecież, że zrealizowane przez niego sesje ślubne będą najlepsze.

Możliwe, że daleka znajoma poleca wam swojego wujka, który całkiem nieźle fotografuje. Gdzieś na forach często pada nazwisko fotografa, który za niewielkie pieniążki przyjdzie i odda wam tysiąc nic nieznaczących zdjęć ślubnych. Zastanówcie się jednak czy chcecie ryzykować, czy nie wolicie postawić na profesjonalizm i doświadczenie poparte moimi pracami. Być może potrzebujesz ostatniego impulsu, który skłoni cię do podjęcia decyzji.

 

separator czarny

POZWÓL MI BYĆ CZĘŚCIĄ TWOICH WSPOMNIEŃ.

Napisz, zadzwoń, skontaktuj się i porozmawiamy. Ustalimy wtedy wasze oczekiwania i przekonacie się, że jednak wybór jest prosty i warto mi zaufać. Jako fotograf w Szczecinie, oferuję także możliwość bezpośredniego omówienia przyszłej sesji, podczas spotkania osobistego.

Realizuję sesje ślubne w Szczecinie i okolicach. Jako fotograf ślubny jestem jednak otwarta na propozycje przeprowadzenia sesji ślubnych w miastach innych niż Szczecin, a także w dalszych częściach kraju.